DUK:

K: Koks yra dirbtinių žolių asortimentas?
A: - Sodo kraštovaizdžio žolė

- Sportinė žolė futbolui, tenisui, golfui, ledo rituliui ir pan.
- Komercinės žolės kilimėlis vitrinai
- Dirbtinė žolė stogo apdailai
- spalvinga žolė ir visi montavimo priedai

K: Ką apie drenažą?

A: Nereikia nerimauti dėl vandens nutekėjimo. Dirbtinė žolė yra visiškai poruota, o lietaus vanduo juda per jį, nes dirbtinė žolė turi šluostę.

Klausimas: Ar dirbtinė žolė yra saugi vaikams ir naminiams gyvūnėliams?

A: Griežti bandymai atliekami siekiant užtikrinti, kad jie nebūtų pavojingi, todėl jie būtų saugūs vaikams ir naminiams gyvūnėliams. Jiangsen dirbtinė žolė išlaikė REACH testo sertifikatą.

K: Kas yra MOQ?

Atsakymas: jei turime dirbtinių žolių atsargas, MOQ gali būti 100 kvadratinių metrų. Jei neturime dirbtinio žolyno atsargų, MOQ turėtų būti ne mažiau kaip 500 kvadratinių metrų.

K: Kaip pasirinkti dirbtinę žolę?

JS gali rekomenduoti tinkamiausią dirbtinę žolę pagal mūsų kliento reikalavimus. Be to, mūsų techninė komanda nuosekliai aprūpina talentais ir naujai sukurta technologija, todėl gali būti priimtas pritaikytas produktas, kuris gali visiškai patenkinti įvairių klientų poreikius. "JS" tvirtina, kad klientams suteikiami individualūs sprendimai, pateikiant kiekvieną mokslinę detalę ir specialų aptarnavimą, suteikiant Jums puikų aptarnavimą.

Klausimas. Ar galiu apsilankyti gamykloje prieš užsakymą?

Taip, kviečiame aplankyti mūsų gamyklą. Prašome laiku informuoti mus apie kelionės planą. Mes galime pasirūpinti, kad jus pasiimtų viešbutyje ar oro uoste.