Dirbtinė velėna yra naujas ginklas, užkertantis kelią karštam vasaros karščiui

- Jan 16, 2020-

Kai vasara yra šilčiausia, liepos mėnesio uodega ir rugpjūčio minusas - visos karštos dienos. Visos šalies dalys įjungtos kepsninės režimu. Lauke daugiau kaip didžiulė krosnelė. Aukščiausia temperatūra kai kuriose vietose pasiekė 40 laipsnių, o vidutinė temperatūra taip pat yra aukštesnė nei 36, tai, kaip išvengti šalčio, daugeliui žmonių tapo svarbiausiu prioritetu. Ypatinga karšta saulė vidurdienį viršutiniame aukšte gyvenantiems gyventojams daro nepatogumų. Interjeras uždusęs, karštas ir nevėdinamas. Jį aušinti gali tik oro kondicionierius. Jei oro kondicionierių naudosite 24 valandas per parą, sąskaitos už elektrą vėl taps ekonomine našta. Taigi kaip mes galime pasiekti tiek aušinimo, tiek taupymo sąskaitas už elektrą? Tai yra stogo izoliacija!


Tada yra keletas šilumos izoliacijos rūšių, kurias dažniausiai naudojame. Pridėkite tuščiavidurį sluoksnį prie grindų arba uždėkite šiltinimo medžiagos sluoksnį ant pastato viršaus, tačiau šiandien visiems rekomenduojamas izoliacijos metodas nėra tradicinis. Tai yra dirbtinės velėnos grindys pastato viršuje. Dirbtinė velėna yra atspari vandeniui, atspari karščiui ir šalčiui, atspari senėjimui, greitai nusausina, o montuoti yra labai paprasta. Šilumos izoliacijos efektas žymiai viršija lūkesčius. Tai yra kraštovaizdžio ir šilumos izoliacija, žudanti du paukščius vienu akmeniu.


Kodėl gi nepasirinkus tradicinių šiltinimo būdų? Pirmasis metodas yra pridėti tuščiavidurį sluoksnį prie grindų. Šis šilumos izoliacijos būdas turi trūkumų. Reikia tam tikros pagrindinės rekonstrukcijos ant stogo, o ant stogo lengvai kaupiasi vanduo, veisiantis kai kurias bakterijas ir uodus. Visų pirma, šeimas su vaikais lengvai įkando vabzdžiai, skraidantys, sukeldami tam tikras alergijas ir kitas nepageidaujamas sąlygas. Antrasis yra užpildyti stogą šiek tiek dirvožemio ir pasodinti keletą gėlių ir augalų ir pastatyti konteinerį, pavyzdžiui, vandens kaupimo baką ant stogo, kad būtų pasiektas aušinimo efektas. Šis metodas iš tikrųjų yra labiau paplitęs metodas. Daugelis šeimų naudoja šį metodą, tačiau naudojant šį izoliacijos metodą reikia atsižvelgti į vandens nutekėjimą ir namo laikomąją galią, nes šis dirvožemis nėra dirbtinė velėna ir sveria daug daugiau nei dirbtinė velėna. Dirbtinė velėna yra tik 3 kilogramai kvadratiniame metre, tačiau ji yra 500 taškų didesnė. Kvadratinis metras dirvos sveria apie 100 kilogramų, o tai daro didelę įtaką. Kita yra vandens nutekėjimo problema, ypač kai kurie seni namai. Į šią vandens nutekėjimo problemą reikia žiūrėti rimtai. Ilgalaikis mirkymas vandenyje gali lengvai sukelti vandens nutekėjimą namuose. Namo viduje esančios sienos pamažu taps juodos. Dėl dažno vandens nutekėjimo taip pat gali nugriūti siena. Įtakos turi namo vaizdas, taip pat reikia atnaujinti