Ar žinote, kodėl futbolo aikštės turi dvi spalvas?

- Mar 16, 2021-

Kaip visi žinome, futbolo ausų forma turi būti stačiakampė. Ir yra daug eilučių, kurios sudaro skirtingus modelius ant jo. 2007 kvadrato, apskritimo, lanko derinys yra pagrindinis reguliaraus futbolo aikštėje.Futbolo aikštėvelėna, pagaminta išŽolėsgali būti natūralus arba dirbtinis, odirbtinė žolėlengva pakeisti . Bet ar žinote,kodėl natūrali futbolo aikštės veja yra dviejų spalvų?

Tiesą sakant, yra bent jauTryspaaiškinimai gali išspręsti šią abejonę.


NR.1 Grožio vardas


001.3


kai jums patinka futbolo competation. jūsspoksoti įfutbolo žaidimų aikštelėdaugiau nei pusvalandįkol ateis pertrauka. Tai tikrai ilgas laikas!Jūsų akys busPavargęjei pažvelgsite įviena spalva, kad atsirastų dvi spalvosPakaitomisgali būti geras šios dilemos sprendimas.


NO.2 teisėjams to reikia


002.1


Teisingumąyra konkurencingo sporto gyvenimas. Nors futbolo rungtynėse yra ne vienas teisėjas,dažnai pasitaiko klaidingų sprendimų. Šią situaciją išsprendžia futbolo aukščių, kurios keičia dvi spalvas, dizainastam tikru mastu. Pavyzdžiuinuošalėgali būti vertinamas lengvai perskiriamoji linija tarp dviejų spalvų.


NO.3 Skirtingos spalvos abiejose žolės lapo pusėse


003.1


Atsižvelgiant į poreikįFotosintezė, spalva antPriekinislapų, generaly, busTamsesnisnei spalva antAtgal. Taigi, kaikelio volasrieda per veją skirtingomis kryptimis, nesunku pamatyti dvi skirtingas spalvas išstacionari perspektyva.


*PRANEŠIMAS

Jei turite kokių nors abejonių ar konkrečių reikalavimų dėlDirbtinė žolėPrašomsiųsti užklausasįJS dirbtinė žolė. Mums būtų malonu atsakyti į jūsų painiavą ir pasiūlyti savo asmeninius tinkinimus.Spauskite čia norėdamisužinoti daugiau, sužinok daugiau