Geros savybės, palyginti su natūralia žole, dirbtine velėna

- Jan 14, 2020-

Puikios savybės, palyginti su natūralia žole, dirbtine velėna


1. Puikios savybės Dirbtinė žolė pasižymi puikiu elastingumu ir tikru žolės pojūčiu, o judėjimas dirbtine žole jaučia natūralios žolės pojūtį. Visų pirma, dirbtinė žolė turi sporto intensyvumo toleranciją, kurios neprilygsta natūralios velėnos savybėms . Produktą galima naudoti visą parą, jis neišblunka, nedeformuojasi, yra patvarus ir dažnai naujas.


2. Sportinės sveikatos užtikrinimas Dirbtinė žolė yra pagaminta iš netoksiškų polimerinių medžiagų, o bakterijos, pelėsiai ir virusai negali būti parazitiniai. Dirbtinės žolės klojimas išskiria tiesioginį žmogaus kūno ir dirvos paviršiaus kontaktą ir neleidžia dirvožemiui užteršti žmogaus kūno. Dirbtinė žolė yra lygios ir minkštos išvaizdos, sportininkai gali jausti saugumą ir komfortą žaisdami ant natūralios žolės lauko.


3. Tinka įvairioms dirbtinėms žolėms, kurios yra kvėpuojančios ir pralaidžios, lengvai klojamos ant cemento ar asfaltbetonio pamatų, pamatų reikalavimai nėra aukšti, jie nebijo įtrūkimų.


4. Paprasta kasdienė priežiūra Dirbtinėms žolėms nereikia daug priežiūros darbų, tokių kaip atsodinimas, apipjaustymas, laistymas, tręšimas, piktžolių pašalinimas, vabzdžių kenkėjų prevencija ir tt Ją reikia nuplauti švariu vandeniu, kad būtų pašalinti nešvarumai, kurie gali daug sutaupyti. vandens ir priežiūros išlaidų kiekvienais metais ir paprastos kasdienės priežiūros.


Dirbtinės velėnos kilmė


Dirbtinė velėna atsirado 1960 m. Pirmą kartą jis buvo panaudotas Amerikos futbolo aikštėse. Dirbtinė velėna yra pluoštas, sudarytas iš PP (polipropileno) arba PE (polietileno) ir PP bei PE kopolimerų mišinio. Apdorotas audimo staklėmis, pluoštas yra austas ant pagrindinės medžiagos, o pluoštas supjaustomas pagal tam tikras specifikacijas, kad vientisas ilgis užtikrintų lygumą ir patogumą.


Dirbtinio velėnos pluošto struktūra imituoja natūralios žolės augalų formą ir spalvą. Pažangus sintetinis pluoštas turi savybę atsispirti ultravioletiniams spinduliams, o specialios medžiagos (PP, PE) suteikia neprilygstamą trintį ir ilgaamžiškumą. Palyginti su natūralia velėna, sportininkams patogiau patekti į geriausią būklę, o ilgalaikio aukšto dažnio naudojimo poveikis yra daug geresnis nei natūralios velėnos.


Dirbtinė velėna yra ekonomiškesnė nei natūrali velėna. Natūralioms vejoms reikia kasdienio priežiūros, tokios kaip genėjimas, drėkinimas ir tręšimas, o jų tarnavimo laikas yra nuo 2 iki 4 metų. Dirbtinės velėnos tarnavimo laikas yra apie 8–12 metų. Tik reikia reguliariai pašalinti paviršiaus šiukšles ir šluoti įdarą, kad stiebai stovėtų vertikaliai.


Patvarumo požiūriu natūrali velėna gali atlaikyti ribotą naudojimo intensyvumą. Netinkama rengti daugiau nei 5 renginius per savaitę, o atidėti galima tik lietaus ir sniego metu. Natūrali velėna taip pat netinka per daug nekonkuruojančiai veiklai, pavyzdžiui, dideliems viešiems renginiams. Dirbtinė velėna gali būti naudojama visą parą, naudojimo dažnumui nėra jokių apribojimų, ji taip pat gali būti naudojama kitoms varžyboms, pavyzdžiui, beisbolui. Kai kuriuos grupinius renginius ar dideles parodas taip pat galima surengti ant dirbtinės velėnos.