Aš jums parodysiu apie futbolo aikštę ir žolę

- Nov 28, 2020-

Gabalas aukštos kokybės velėnos tikrai gali pagerinti žaidėjus' įgūdžių ir taktikos aikštelėje, bet ar žinote, kokia veja yra aukštos kokybės velėna?

Velėnos rūšys

Šiuo metu žmonės nerado žolės, kuri galėtų patenkinti visų kursų poreikius ir galėtų būti specialiai pasodinta aikštelėje. Žolių rūšys futbolo aikštėje skirtinguose regionuose yra skirtingos. Skirtingu sezonu pasodinta žolė toje pačioje futbolo aikštėje yra skirtinga, net ir žolė, pasodinta toje pačioje futbolo aikštėje vienu metu, taip pat skiriasi.

Norint patenkinti futbolo, kuris yra tam tikra intensyvaus ir nuožmaus susidūrimo sporto šaka, poreikius, futbolo aikštė turi atitikti šias sąlygas:

(1) Norint kiek įmanoma sumažinti sportininkų traumų tikimybę, žolė turi būti minkšta;

(2) Kad nebūtų paveikta kamuolio atkovojimo norma, vejos žolės lankstumas taip pat yra geras, kitaip žaidėjai bus nusiminę;

(3) Svarbiausia, kad velėnos žolės trypimo atsparumas futbolo aikštėje turėtų būti labai stiprus, turėtų būti revoliucinis&optimizmo dvasia quot; žaidėjai mane piktnaudžiauja tūkstantį kartų, aš jį traktuoju tik kaip pirmą meilės" ;; taip pat turi stiprų atsigavimo gebėjimą, pvz., atsparumą sausrai, šalčiui, vabzdžiams, ligoms ir pan.

Šiuo metu dauguma profesionalių stadionų Kinijoje yra apsodinti veja, kurios pagal geografinę padėtį ir sezoną skirstomos į šalto sezono ir šiltojo sezono vejas.

Šaltojo sezono žolės, tokios kaip Poa pratensis, Lolium perenne, Festuca arundinacea ir pan., Paprastai naudojamos Šiaurės Kinijoje.

„Festuca arundinacea“ yra labai paplitusi mūsų šalies teritorijoje, ypač kursuose su mažomis eksploatacijos sąnaudomis. Tai labiausiai sausrai ir trypiančioms žolių rūšims šaltuoju metų periodu veja. Jis prisitaiko prie įvairiausių dirvožemio rūšių, yra atsparus skurdui ir plonas, jautrus trąšoms, pasižymi geru druskos ir šarmų atsparumu. Tai yra pirmasis pasirinkimas kursuose, kurių žemas valdymo lygis ir prasta dirvožemio kokybė.

Daugiametės svidrės (Lolium perenne L.) yra svarbi gramočių rugiagėlių šaltuoju metų laiku žolė. Jis turi išvystytos šaknų sistemos privalumus, stiprų valymo gebėjimą ir pan. Jis plačiai naudojamas kaip vejos žolė. Be to, daugiametė svidrė yra daugiametė reta gumulėlių žolė su tankiomis pluoštinėmis šaknimis ir geru tankiu. Tačiau jis turi silpną atsparumą šalčiui ir yra laikomas jautriausiu šaltojo sezono žolynu žemos temperatūros stresams. Jis tinka vėsioms ir drėgnoms vietovėms be didelių šalčių žiemą ir karščių vasarą bei prisitaiko prie įvairiausių dirvožemio rūšių. Palyginti su aukštaisiais eraičinais, daugiametės svidrės yra daug subtilesnės, tačiau atsparios kojoms ir greitai auga. Svarbiausia, kad velėna būtų pakankamai minkšta ir minkšta, kad norėtųsi kristi ar kristi.

Pietuose šiltuoju metų laiku žolės, tokios kaip bermudagrass ir Zoysia japonica, dažniausiai naudojamos pietuose. Pirmasis yra žinomas kaip" dominuojančios žolių rūšys" šilto sezono velėnos. Jis yra plačiai naudojamas įvairiuose golfo aikštynuose, golfo aikštynuose ir parkuose pietuose, pasižymintis puikia tekstūra, tamsiai žalia spalva ir atsparumu trypimui.

Zoysia, priklausanti caudatum Gramineae porūšiui, yra plačiai paplitusi Azijos, Afrikos ir Australijos pakrantės rajonuose ir yra labai GG, atspari mankštai". Jis atsparus sausrai, atsparus dilimui ir atsparus trypimui. Jis turi gerą elastingumą, tačiau taip pat turi kietus lapus su trumpu žaliu periodu.

Ar geros žolės sėklos reiškia gerą velėną? Ne, ne, ne, aukštos kokybės natūrali futbolo veja taip pat turi atitikti dirvožemio, lauko nuolydžio, stiebo ir lapų tankio ir kt. Reikalavimus.