Ar dirbtinė žolė kenkia šunims?

- Apr 02, 2021-

Are-Artificial-Grass-Good-For-Dogs


kada jūs planuojate papuošti savo sodą dirbtine žole, ar nerimaujate kad ta žolė turės blogą poveikį jūsų šunims? Tiesą sakant, tol, kol pirkdami dirbtinę žolę iš įprasto kanalo, jums nereikia nerimauti dėl to.


Šiuo metu yra trys pagrindinės dirbtinės žolės medžiagos, būtent PP, PE ir nailonas. Jie yra netoksiškos ir ekologiškos medžiagos, turinčios stabilias Veiklos. Net jei nedidelis kiekis praryjamas netyčia, jis neturi didelio poveikio organizmui.


Be to, nuolatinių gamintojų gaminamos sintetinės vejos kokybė yra Patikimas. Net jei šuo atlieka destruktyvią veiklą, pvz., kramtymas dantimis ir ašarojimas kojomis, tai nesukels didelio ploto vejos nukristi.


Todėl, jei nerimaujate, kad sintetinė velėna pakenks jūsų šuniui, tada išsklaidys šį nerimą, kai tik Įmanoma. Žinoma, prielaida yra ta, kad jūs pasirenkate patikimą dirbtinės žolės tiekėjas, pavyzdžiui, mes JS Artficial Grass.*PRANEŠIMAS

Jei turite kokių nors abejonių ar konkrečių reikalavimų dėlDirbtinė žolėPrašomsiųsti užklausasįJS dirbtinė žolė. Mums būtų malonu atsakyti į jūsų painiavą ir pasiūlyti savo asmeninius tinkinimus.Spauskite čia norėdamisužinokite daugiau apieJS dirbtinė žolė