Konkreti futbolo gimnastikos įvadas

- Feb 14, 2020-

Poa pratensis yra daugiametis žolinis Poa augalas Gramineae, priklausantis šaltojo sezono velėnoms. Tai daugiametis žolė su negausiais šakniastiebiais, jungiantis daug retų šakniastiebių, kad sudarytų tankią tinklo struktūrą. Velėna pasižymi vidutine tekstūra, dideliu tankiu, dideliu pasklidimo gebėjimu, puikiu atsinaujinimu, stipriu prisitaikymu ir dideliu atsparumu šalčiui. Todėl žolė plačiai naudojama šiaurės vakarų, šiaurės ir šiaurės rytų Kinijoje bei kitose vėsiose ir drėgnose vietose bei pereinamojo laikotarpio klimato zonose.

Poa pratensis

Poa pratensis

Daugiamečių aviečių yra svarbi raudonžiedžių žolių šalta sezono žolė Gramineae. Jis turi išvystytos šaknų sistemos pranašumus, stiprų arimo sugebėjimą, greitą velėnos formavimo greitį, atsparumą tempimui ir pan. Jis plačiai naudojamas kaip vejos žolė. Be to, daugiamečiai avietiniai žolė yra tam tikra daugiamečių žemaūgių žolių rūšis, pasižyminti tankiomis pluoštinėmis šaknimis, minkšta tekstūra ir geru tankiu. Tačiau jo atsparumas šalčiui yra menkas, jis laikomas jautriausiomis šaltojo sezono velėnomis, veikiančiomis žemą temperatūrą. Tai tinka vėsioms ir drėgnoms vietoms, kur nėra šalčio žiemą ir vasarą, ir tinka įvairiausiems dirvožemio tipams.

Rugiagėlės

Rugiagėlės

Talis eraičinas yra daugiametis eraičinų žolė Gramineae, tai viena iš pagrindinių šaltojo sezono velėnų, plačiai naudojamų namuose ir užsienyje. Dėl gerai išvystytos šaknų sistemos, stipraus dirvožemio fiksavimo, plataus pritaikomumo, gero patvarumo, išskirtinio atsparumo ligoms, atsparumo sausrai, karščio, atsparumo šešėliams, lengvai formuojamos velėnos ir kitų savybių, aukštasis eraičinas yra plačiai naudojamas visų rūšių sporto aikštynai, velėnų fermos, kiemai, parko želdynai, šlaitų žaliosios erdvės ir vertikalus želdynas ir net tose vietose, kur yra dirvožemio erozija ir kitos velėnos konstrukcijos. Aukštasis eraičinas yra daugiametis nedaug žolių, turinčių išvystytą ir tankią šaknų sistemą. Augalas turi trumpą šakniastiebį arba joks šakniastiebis nėra, o stiebas paprastai būna vertikalus. Tai taip pat yra labiausiai sausrai atspari ir tramdoma žolė šaltojo sezono velėnos žolėje. Be to, jis prisitaiko prie įvairių dirvožemio rūšių, yra atsparus skurdui ir yra plonas, yra jautrus trąšų reakcijai, pasižymi geru druskos ir šarmų atsparumu. Tai gera futbolo aikštės vejos žolė, be to, jis yra pirmas pasirinkimas žemai tvarkymo ir prastos dirvos kokybei.

Aukštasis eraičinas

Aukštasis eraičinas

Bermudagrass yra tam tikra daugiamečių šiltojo sezono velėna su išsivysčiusia stolone ir šakniastiebiais. Jis turi puikią tekstūrą, sodrią žalią spalvą, greitą velėnos formavimo greitį ir atsparumą tempimui. Jis plačiai naudojamas sportinėje velėnoje, golfo žalumoje, poilsio aikštelėse, parkuose, kiemuose žaliuojant ir kt., Jis žinomas kaip šiltojo sezono velėnos „pagrindinė žolė“. Žolė turi smulkias ir kietas pluoštines šaknis ir šakniastiebius, o stolonas gali siekti iki 2 metrų žemėje. Tai taip pat viena iš dažniausiai naudojamų žolių rūšių futbolo aikščių statybai šiltuoju metų laiku.

Bermudagrass

Bermudagrass

Zoysia yra Polygonum Gramineae porūšis, plačiai paplitęs Azijos, Afrikos ir Australijos pakrančių zonose. Tai yra viena iš svarbių šiltojo sezono velėnų. Jis plačiai naudojamas vejoje, ekologiniame atkūrime, dirvožemio ir vandens išsaugojime ir pan. Bet dėl ​​kietų lapų ir trumpo žalio laikotarpio tai taip pat daro įtaką jo naudojimui.