Kokie yra futbolo pievų klasifikavimo pranašumai

- Feb 14, 2020-

Jis skirstomas į šaltojo sezono ir šiltojo sezono velėninius augalus. Skirtingais metų laikais ir skirtingose ​​vietose naudojama skirtinga velėna.

Kinija

Šiaurės Kinijoje stadionams, tokiems kaip Poa pratensis L, statyti paprastai naudojama šaltojo sezono velėna

Futbolo žolė

Futbolo žolė (2 vnt.)

Daugiamečių aviečių (Lolium perenne L.), Festuca arundinacea L. ir kt. Tarp jų Festuca arundinacea yra labai paplitusi Kinijos stadionuose, ypač tose, kurių eksploatavimo išlaidos yra mažos. Tai yra labiausiai sausrai atsparios ir sutramdomos žolių rūšys šaltojo sezono vejos žolėse. Jis pasižymi plačiu dirvožemio tipų pasirinkimu, blogu tolerancija, jautrumu trąšoms ir pasižymi dideliu atsparumu druskai ir šarmams. Tai yra pirmasis lauko žolių rūšis, turintis žemą tvarkymo lygį ir prastą dirvožemio kokybę. Priešingai, daugiamečiai avietės yra daug švelnesnės ir jautresnės žemai temperatūrai, tačiau gali sustoti ir greitai augti. Svarbiausia yra minkšta užaugusios vejos tekstūra.

Pietų Kinijoje šiltojo sezono velėna dažniausiai naudojama stadionams statyti, pavyzdžiui, Cynodon dactylon (L.) pers., Zoysia japonica Steud. Buvusi žinoma kaip „dominuojanti žolių rūšis“ šiltojo sezono vejos žolė, kuri plačiai naudojama įvairiuose kursuose, golfo žalumynuose ir parkuose pietuose, pasižyminti puikia tekstūra, stipria žalia spalva ir atspari tempimui. Kalbant apie „Zoysia“, jis yra labai „atsparus mankštai“, atsparus sausrai, atsparus dilimui ir tramdymui, turi gerą elastingumą. Tačiau yra ir kietų lapų su trumpu žaliu periodu.

Europoje ir Amerikoje

Tiesą sakant, Europoje, Pietų Amerikoje ir kitose „futbolo išsivysčiusiose šalyse“ naudojama vejos žolė yra tokia pati kaip Kinijoje naudojama rūšis. 2014 m. Brazilijos pasaulio taurė nėra išimtis. Kalbant apie tai, kodėl užsienio lygų veja dažniausiai yra kaip kilimas, o kai kurie vidaus teismai yra kaip daržovių laukai, tai yra priežiūros problema arba priežastis, dėl kurios negalima pasirinkti tinkamos žolės. [1]

Dirbtinės žolės redaktorius

Charakteristika

1. Didelis modeliavimas, minkštos žolės pluoštas, mažai žalos odai;

2. stiprus atsparumas dilimui, ilgas tarnavimo laikas;

Puikus IQI futbolo žolės projekto atvejis

Puikūs „IQI“ futbolo žolės projektų atvejai (5)

3. Jis yra atsparus UV spinduliams, atsparus korozijai, atsparus pelėsiui, ekologiškas, neužteršiamas ir atsparus spalvoms;

4. Futbolo greitis ir atsparumas beveik nesiskiria nuo natūralios žolės;

5. geras oro pralaidumas ir drenažo savybės;

6. Puiki sukibimas, kad sportininkai galėtų tiksliai nustatyti rutulio judėjimo kryptį;

7. Nedaug siūlių ir nėra pėdsakų.

Specifikacijos

Tarpai tarp eilučių: 3/4, 1/2, 3/8 colių

Žolės aukštis: tinklelis 40, 50, 55, 64 mm (+ - 2 mm)

Ritinio plotis: 4,00 m (+ - 2 mm)

Medžiaga: didelio atsparumo polietileno žolės pluoštas

Klijai: stireno butadieno lateksas

Tarptautinio standartinio futbolo lauko dirbtinė žolė

Tarptautinio standartinio futbolo lauko dirbtinė žolė

Privalumas

1. Puikios savybės dirbtinė žolė pasižymi puikiu elastingumu ir tikru žolės jausmu, be to, ji naudojama natūralioje vejoje, kai naudojama dirbtinėje vejoje. Visų pirma, dirbtinės žolės sportinio intensyvumo toleravimas yra nepalyginamas su natūralios vejos. Produktą galima naudoti visą dieną be išblukimo, deformacijos, ilgaamžiškumo ir naujumo.

2. Sporto sveikatai užtikrinti dirbtinė žolė yra pagaminta iš netoksiškų polimerinių medžiagų, bakterijos, pelėsiai ir virusai negali būti parazitiniai. žmonių

Futbolo žolė

Futbolo žolė (3 vnt.)

Žolių klojimas išskiria tiesioginį žmogaus kūno ir dirvos paviršiaus kontaktą ir neleidžia dirvožemiui teršti žmogaus kūno. Dirbtinės žolės išvaizda yra lygi ir minkšta, o sportininkai gali jausti natūralių pievų saugumą ir komfortą.

3. Tinka įvairiems pamatų dirbtinės žolės pralaidumui, lengvai klojami ant cemento ar asfaltbetonio pamatų, pamatų reikalavimai nėra aukšti, nebijantys įtrūkti.

4. Kasdien prižiūrint paprastą dirbtinę žolę, nereikia atlikti daug priežiūros darbų, tokių kaip persodinimas, apipjaustymas, laistymas, tręšimas, ravėjimas, kenkėjų kontrolė ir kt., Norint pašalinti nešvarumus, reikia tik nuplauti vandenį, o tai gali padėti sutaupyti daug vandens ir prižiūrėti. kainuoja kiekvienais metais, o kasdienė priežiūra yra paprasta.

Taikymo sritis

Jis plačiai naudojamas statant futbolo klubus, stadionus, kolegijas ir universitetus, profesionalaus futbolo aikšteles pradinėse ir vidurinėse mokyklose, taip pat profesionalių futbolo komandų varžybų ir treniruočių aikšteles.