Kokį indėlį žmonijai padarė dirbtinė velėna?

- Jul 22, 2020-

1. Susiduokite į žmonių gyvenamą aplinką


Daugelyje miesto vietų netinka kurti natūralių vejų, todėl betono kelio išvaizda yra plika, o supanti aplinka yra labai monotoninė. Šiuo metu galite pasirinkti naudoti dirbtinę veją, kad sukurtumėte imituojamą natūralią sceną. Žvelgiant į praeitį yra žalia dirbtinė veja, kuri labai gerai puošia žmonių gyvenimo aplinką ir daro žmonių gyvą aplinką pilną žalios, tarsi ji būtų pilna gyvybingumo.


2. Mažesnis gamtos išnaudojimas


Žmonės dažnai gali pamatyti dirbtinę velėną, o pamatę tikrąją velėną, jie nebus ypač susijaudinę, ypač tie, kurie mėgsta valyti, jaučia, kad žengimas ant žemės yra visas purvas, o žengiant ant dirbtinės velėnos, žolė yra minkšta ir šilkinė. Slidu, suteikiant žmonėms patogų jausmą. Kai yra dirbtinė velėna, visi labiau linkę vaikščioti ant dirbtinės velėnos, kad geriau apsaugotų natūralią velėną, apsaugotų žalią gyvenimą aplink juos ir turėtų geriau augti.

9759f120ce1e10ac760d79a9185eaf6

3. Saugiau palyginti


Dirbtinė durpė yra pagaminta iš sintetinių pluoštų, naudojant pasirinktas chemines medžiagas. Jis turi gerą elastingumą ir trintį. Žmonės žengia į jį ir juda saugiau ir sklandžiau. Net jei jie nukrenta, geras elastingumas gali sumažinti sužalojimo laipsnį. Ypač sportininkai, kurie patenka po fizinės konfrontacijos, atlieka labai gerą apsauginį vaidmenį.


4. Saugoti aplinką ir sveikatą


Vėjuotu oru, jei yra cemento keliai arba įprasta žemė, danguje neišvengiamai skris dulkės, kurios rimtai paveiks oro kokybę ir miesto higieną, o dirbtinė velėna yra labai skirtinga. Dulkės bus paslėptos dirbtinėje žolėje ir velėnoje. Aukščiau, net stiprus taifūnas nepablogins oro kokybės ir miesto sanitarijos, ir jis gali apsaugoti aplinką ir sanitarijas.


5. Sutaupykite valymo išlaidų


Kaip visi žinome, miesto keliai valomi kiekvieną dieną, o jei kai kurios vietos yra grįstos dirbtine velėna, valymo išlaidos gali būti santykinai sutaupytos. Nereikia samdyti daug valytojų, ir nereikia valytojų, kurie labai kruopščiai valys betoninius kelius. Valytojui reikia tik paprasto vandens pistoleto skalavimo ryte ar vakare, o tai gali labai sutaupyti darbo sąnaudų.