Kas yra dirbtinės dangos amatas futbolo aikštėje

- Jul 03, 2020-

(1) Prieš įeinant į statybvietę, norint patikrinti pamato lygumą, nuolydį ir paviršiaus išvaizdą, būtina pateikti apipjaustymo priemones ir reikalavimus.


(2) Apmokėjimas (matavimas), suraskite vietos vidurio tašką ir dviejų pusiau apskritimų centrą, o pagal šiuos tris padėties taškus padėkite liniuotės brėžimo liniją, nustatykite centrinės linijos ir šono sankirtą vietos liniją, tada nustatykite vietos kampus pagal Pitagoro teoremą. Tiksli taško ir linijos padėtis, tada nustatykite kiekvieno funkcijos taško ir linijos padėtį ir užklijuokite ją rašalo arba dažų linija.


(3) Perkelkite velėną į lauką ir paskleiskite ją horizontalia kryptimi, tada stumkite ją iš vieno vertikaliosios pusės galo į kitą. Skleisdami pabandykite padaryti baltą raštininko liniją, austą ant velėnos funkcinės linijos vietoje, kad sumažintumėte pjūvių skaičių.


(4) Nupjaukite baltą žolės siūlą, išaustą ant išorinio velėnos krašto ir kurio negalima uždėti ant funkcinės linijos, ir atidėkite naudoti. Jei balta linija austa atskirai, ją reikia rankiniu būdu nukirpti iki atitinkamos vietos „Baltos linijos“ funkcinės linijos pločio.

1

(5) Paklokite žalią velėną po 1 cm prie kiekvienos siūlės, nupjaukite ją nuo juosmens vidurio žolės stūmimo peiliu, kad velėna iš abiejų pusių būtų kuo kompaktiškesnė, o tada nupjaukite popieriniu peiliu.


(6) Pasukite velėnos apačią ties siūle į viršų, o kiekvienos velėnos pusės plotis yra apie 50 cm, tada paskleiskite 25 cm pločio sujungimo diržą išilgai velėnos siūlės ir specialiais klijais tepkite velėna. Siūlės apačioje ir ant jungiamojo diržo velėnos siūlė klijuojama teptuku, o klijų plotis yra 6 cm. Jungiamasis diržas tolygiai subraižomas ant jungiamojo diržo su valytuvu. Norint pasiekti geriausią sukibimo efektą, prieš naudojant klijų tirpalą reikia visiškai sujaudinti arba pakavimo būgną kelis kartus apversti, kad klijų tirpalas būtų tolygiai sumaišytas. Dažydami tepkite klijus ta pačia kryptimi, o tai padeda išstumti orą ir pagerinti klijų tolygumą bei pagerinti sukibimą. Džiovinimas: užtepus klijus, klijai natūraliai išgaruoja. Užklijavus klijus, tam tikrą laiką reikia leisti išdžiūti. Išgarinus tirpiklį, klijų sluoksnis gali tapti lipnus ar pūslėtas, o tai gali turėti įtakos klijavimo kokybei. Džiovinimo laikas neturėtų būti per ilgas, kad klijų sluoksnis neprarastų klampos ir nesuarstytų. Klijų sluoksnį galima klijuoti, kai jis yra sausos plėvelės pavidalu (apie 5–25 minutes) / 25 ℃. Sukibimas: Klijuojant, velėna iš abiejų pusių turi būti išlyginta ir sujungta su jungiamuoju diržu vienu metu, ir ją reikia spausti ir prispausti, kad tvirtinimo detalė būtų tvirtai sujungta ir nejudėtų pirmyn ir atgal, kad ne paveikti jungimosi efektą. Jei velėna ar jungtis yra drėgna, ją reikia išdžiovinti pusiau angelu.