Kodėl mes turime pridėti ekologiškų užpildų dalelių prie dirbtinės futbolo aikštės dangos?

- Jan 15, 2020-

Pirma, geros fizinės savybės

Dalelių užpildymas yra pagrindinis dirbtinės velėnos sistemos elementas, nes dėl to sistemos atributų kūrimas yra neišvengiamas. Dalelių izoliacijos sluoksnio užpildymas sukuria tikslią bangos sugertį, rutulio atsparumą, rutulio slenkimą ir lėtėjimą. Tuo pačiu metu nepakanka prižiūrėti žolę, kad ji visiškai grįžtų į pradinę orientaciją ir padėtų žolei išlikti stovint, gražiai ir nuosekliai. Granuliuotos šilumos izoliacijos sluoksnio nebuvimas padeda aikštės žaidėjams rasti tikslius palaikymo taškus ir susikaupti. , Padidinkite apkrovą ir autoįvykių žalą.


Antra, aplinkos apsauga gali būti perdirbta, toksiška ir bekvapė

1. Aplinkos apsaugos, perdirbimo ir tvaraus vystymosi idėja. Junneng TPE ekologiškos elastingos užpildo dalelės atitinka ES aplinkos apsaugos standartus;

2. neturi kvapo, net jei jis bus veikiamas saulės, jis išskiria toksiškas dujas ar dirginantį kvapą;

3. gamins organizmui kenksmingas medžiagas, tokias kaip anglis, PAHS, halogenas ir kt .;

4. Juodosios padangų dalelės lengvai sukietėja po saule, todėl skandalistas jaučiasi nepatogiai;


Trečia, graži

1. Estetiniu požiūriu ant žalios žolės klojamas juodų atliekų padangų dalelių sluoksnis, todėl visas stadionas bus tamsiai žalias, sukeldamas žmonėms monotonišką negalavimo jausmą ir prarandant pagundas pačiame futbolo stadione. Užpildę granules aplinkos apsauga ir elastingumu, vejos spalva išliks ryški ir ryški. Atitikti estetinius standartus.


2. Juoda padidins paviršiaus temperatūrą, veikiant saulės spinduliams, dėl ko sumažės žaidėjo hidrolizės rizikos indeksas.


Ketvirta, suma yra maža


Paprastai juodųjų padangų dalelių kiekis yra 5–8 kg /, o spalvotų dalelių - 5–8 kg /. Energiją taupančios TPE ekologiškos elastinės dalelės yra 4-5 kg ​​/. Ir atsparumas yra mažesnis už abu.


Kodėl mes turime pridėti aplinkai nekenksmingų užpildų dalelių į dirbtinę futbolo aikštės velėną? Tai padidina elastingumą. Tiesioginis dirbtinės velėnos klojimas sumažins velėnos naudojimo poveikį, o dirbtinės žolės užpildančios dalelės gali padaryti futbolo aikštę gražesnę.