Vidutinis kietumas Tenisas Sintetinis Sportas Veja

Ši dirbtinė sportinė žolė skirta tenisui. 15mm Reticulated Fibers suteikia jai puikią paramą efektyvumą, nepriklausomai nuo sportininkų ar teniso kamuoliukus. 71400turfs/m² tankis yra toli už bendro dirbtinio kraštovaizdžio velėnos kilimo. Todėl jis turi geresnį našumą, ilgesnį tarnavimo laiką ir, žinoma, patenkinamą naudojimo patirtį.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vejos tenisasyra senovės sportas ir šiltai laukiami didelės grupės žmonių, kurie mėgsta šį stimuliuojantį sportą.
betVejos tenisasyra labaiAtšiauriųsavo žaidimo aikštelėse. TinkamasŽolėsnegali prisitaikyti prie kitų regionų klimato sąlygų. Jis vedaDilemakad jei norite žaisti vejos tenisą su puikia naudojimo patirtimi, galite turi nusipirkti bilietą į kažkur, kur yra tos žolės. Arba mokėti brangią sąskaitą persodinti ir išlaikyti tuosnatūrali subtili žolė. nepriklausomai nuo to, kaip jūs pasirenkate, jis busAtliekųjūs esate daugPinigųir, be to, vertingasLaikas.
Laimei, dabar mesJS dirbtinė žolėParengtiSintetinė žolėvisiems, kurie domisi Lawn Tennis.Pamirštitos subtilios natūralios žolės, dirbtinė turiĮvairesniųtaikymo irdaug mažesnisIšlaidų. Tai reiškia, kad tol, kol turite pakankamai platų lauką, galite žaisti vejos teniso žaidimąAnytimesu maža kaina. Ir po to jums nereikia praleisti papildomo laiko, kad juos išlaikytumėte, turiu galvoje, dirbtinė žolėniekada ingkaip natūralus. Kai susitinkate su baisiu klimatu, gamtos žolės laukas neturi atitikti jūsų reikalavimų. Priešingai, net ir po liūčių, jums vis dar leidžiama žaistidirbtinė žolėVejos. Dėl savo drenažo konstrukcijos visi šieIšsipildyti.


Konkreti informacija


MedžiagosPe
Polių aukštis (mm)15mm
Siūlės (s/cm)34s/cm
Matuoklis (colis)3/16
Tankis (velėnos/m²)71400turfs/m²
SpalvaŽalia
PagrindoPP + Grynasis + SBR lateksas
UV gydymastaip
Atsparus ugniaitaip
Gyvenimo trukmė8-10 metų


*PRANEŠIMAS

Jei turite abejonių ar konkrečių reikalavimų, prašomesiųsti užklausasmums. Mums būtų malonu atsakyti į jūsų painiavą ir pasiūlyti savo asmeninius tinkinimus.Spauskite čia norėdami sužinoti daugiauPanašus Produktų


Hot Tags: Vidutinio kietumo teniso sintetinė sporto veja, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, kaina, kaina

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti